Батькам

Доброго дня, дорогі батьки!

Ця сторінка мого блогу для Вас. Усі батьки хочуть, щоб їхні діти були здоровими,  слухняними, аби добре вчилися, і,  зрештою, виросли хорошими людьми. І як багато залежить здійснення цих ваших мрій, сподівань від вас самих, від нас, дорослих.

Спробуємо потрудитись над створенням особистості вашої дитини разом? Адже діти – це найцінніше, що в нас є.

Ми відповідаємо за тих, кого привели у цей світ…

Як навчитись любити дітей (майже всі впевнені, що це вміють), як зробити так,  щоб дитина  у будь-якому віці хотіла додому, хотіла бути поряд з найдорожчими їй людьми, про мистецтво любити на цій сторінці.

Поради великих педагогів

Дитинство, дитячий світ – це світ особливий. Щоб мати доступ в цей казковий палац ім’я якому – Дитинство, ви повинні перевтілитись, стати в якійсь мірі дитиною  – тільки за цієї умови Вам доступна буде мудра влада над людиною-дитиною.

В.О.Сухомлинський
Поради Василя Сухомлинського

Потрібно хоча б раз на рік перечитувати цей список, і тоді взаємини з дітьми можуть вийти на якісно новий рівень, а дитина виросте більш розвиненою і гармонійною особистістю.

19 заповідей Марії Монтесоррі для батьків

Януш Корчак – педагог, який відмовився покинути своїх дітей на порозі газової камери. Не покинув і загинув у німецькому концентраційному таборі «Треблінка» разом зі своїми вихованцями – дітьми з варшавського «Будинку сиріт», хоча міг би врятуватися.

Пропоную прочитати 10 принципів виховання дітей, рекомендованих цією приголомшливою людиною.

10 заповідей Януша Корчака